image

Pazarlamanın geleceğini değiştiriyoruz

CitySpiders- Yapay zekanın gücünü, makine öğrenimi, otomasyon, elit müşteri hizmetleri, veri analizi ve acil müdahale tekniklerini pazarlamanın geleceğini değiştirme görevi için bir araya getirir!

Image Kampanya yaratmak ve takip etmek için tam otomatik şirket kontrol paneli —
 1. 1

  İşletme hesabınızı oluşturun

  CitySpiders ağında işletme hesabı oluşturmak 37 saniyeden daha az sürer.

 2. 2

  CitySpiders Doğrulama Ekibi

  Bilgilerinizi tamamladıktan sonra CitySpiders Doğrulama Ekibi sizinle iletişime geçecektir. Hesap sahibinin işletmeyi temsil edebileceğini ve işletme adına karar verebileceğini doğrulama işlemi ise birkaç saat sürmektedir.

 3. 3

  Hazırsınız

  Doğrulanmış CitySpiders hesabınızla yeni kampanyalar oluşturabilir, müsait durumdaki tüm araçları görüntüleyebilir, bölge raporları alabilir, Drone ile gözetim başlatabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

image

Veriler tarafından yönlendirilen bir firmayız

CitySpiders işletmelere hedefledikleri kitlelere ulaşabilmeleri için CitySpiders tarafından onaylanmış araç ve sürücü ağlarını kullanarak kolay ve açık hizmetler sunar. Tüm bu hizmetlere CitySpiders’ın yapay zeka, makine öğrenimi ve canlı Drone gözetimi kullanarak desteklediği sistemindeki hesabınızın panosundan erişebilirsiniz.

Uygulamadaki hesabınız aracılığı ile kampanyanız içerisindeki araçların konumlarını görebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz; hesabınız aracılığı ile o bölgedeki hava durumunu görerek kampanyanızı taşıyan araçları gerçek ve güncel veriler ışığında dilediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Onaylama Süreci

UBER ve CAREEM onaylama süreçlerini araştırdık ve ders çıkararak kendi doğrulama sürecimizi ekstra önemli bir dokunuş ekleyerek geliştirdik.

Kaliteli Ambalaj

Aylarca dayanmak üzere tasarlanan A-sınıfı parlak vinil çıkartmalar kullanıyoruz. Gece/gündüz sahada çalışan ekiplerimiz kampanyanıza katılan araçları hazırlamak ve reklamınızı kaplamak için ziyaret edecektir. Ekiplerimiz aynı zamanda kampanyanızın istediğiniz şekilde araç üzerine kaplandığını görsel/işitsel materyaller ile kanıtlayacaktır

Servis Kapsamı

CitySpiders şu an İstanbul’da faaliyette, çok yakında ise Dubai, Kahire ve Riyad’da faaliyete geçecek; bu ülke/şehirlerde geçerli olan araçların reklamla kaplanması ve Drone takibi hakkındaki tüm düzenlemeler konusunda bilgi sahibiyiz ve sistemimizi bu yönde düzenliyoruz.

Lojistik Avantaj

Reklam kaplamalarının yapılması veya kampanya bittikten sonra reklamların kaldırılması görevi CitySpiders ekiplerine ait. Sürücülerimize kendi ülkelerinde ve yaşadıkları yerde geçerli olan kanallar yoluyla ödeme yapıyoruz. CitySpiders olarak bu konuyla ilgili usüllere ve erişimin en doğru yollarına hakimiz.

CitySpiders, DJI Phantom İnsansız Uçak’ları (drone) gururla kullanıyor.
image

CitySpiders’ın sunduğu Canlı Drone Takibi hizmeti işletmelerin sahadaki kampanya araçlarını gözlemesini ve yönlendirmesini sağlar.

Bugun bir işletme hesabı açın ve kampanyalar yaratmak / izlemek için tamamen otomasyonlu kontrol panelinden faydalanın ve ücretsiz destek ve webinar hizmetlerini edinin.

Bugün Kayıt Olun