image

Sürücüler

Sürücü hesabınızda yaptığınız reklam tercihleriniz baz alınarak aracınıza yerleştirilen reklamlarla aracınızı hep yaptığınız gibi etrafta sürerek her ay 950 ₺ veya daha fazlasını kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Image Profil detaylarınızı doldurarak bize hesabınızı doğrulamada yardımcı olun —
Henüz kaydolmadıysanız? Sürücü hesabınızı oluşturun ↗
 1. 1

  Sürücü hesabınızı oluşturun

  CitySpiders’a kaydolmak 1 dakikadan fazla sürmez, gerekli bilgileri hesabınıza kaydetmek ise 30 dakika civarında vaktinizi alacaktır.

 2. 2

  CitySpiders Onaylama Ekibi

  Hesabınıza gerekli bilgileri kaydettiğinizde bilgileriniz bize iletilecek. Hesabınızı “Onaylandı” olarak belirleyip kullanılabilir hale getirmemiz ise 1 ila 3 gün arasında değişir.

 3. 3

  Hazırsınız!

  Hesabınız doğrulandıktan sonra şehrinizde gerçekleşen tüm yeni kampanyalara katılabilirsiniz! İlk kampanya ödemenizi aldığınızda bu ödemeyi istediğiniz her an hesabınızdan alabilirsiniz. Hesabınızdan para çekmeniz her zaman hesabınızdaki kullanılabilir toplam bakiyeniz üzerinden yapılır, para çekmeniz ile ilgili hesabınızda hiçbir limit bulunmaz.

image

Oldukça kolay ve sorunsuz

CitySpiders her ay kolay, sorunsuz ve açık bir şekilde ekstra para kazanmanıza yardımcı olur. Kurduğumuz tüm sistemler ve süreçler tek bir amaç ile kuruldu: sizin için işleri kolaylaştırmak!

Biz size ulaşıyoruz!

Gece/gündüz sahada çalışan ekiplerimiz aracınıza reklamı kaplamak veya aracınızdan reklamı kaldırmak üzere sizi ziyaret edecektir. A sınıfı parlak vinil çıkartmalarımız oldukça güvenlidir ve aracınızda HİÇBİR iz bırakmaz.

Kolay Gözetim

Yolculuğunuz sırasında aracınızın konumunu belirleyebilmemiz ve mobil reklamın ne kadar etkili olduğunu anlayabilmemiz için CitySpiders mobil uygulamasını arkaplanda açık tutmanızı istiyoruz.

Kolay Para Çekme

Paranızı banka hesabınıza çek yazarak, PayPal, Payoneer veya Skrill yoluyla gönderebiliriz! Burada bahsettiğimiz yollardan en azından birinin ülkenizde geçerli olduğundan eminiz.

Bilgilerinizi hiçbir zaman paylaşmayız

Bilgileriniz bizimle güvende, kimliğinizi hiçbir zaman herhangi bir işletmeye ve üçüncü bir şahıs veya kuruma açıklamayız. Tüm verileriniz gizlidir ve hiçbirini sizin izniniz olmadan paylaşmayız.

Sürücü hesabınızı bugün oluşturun — Ücretsiz destek, haftalık web seminerleri ve etkili müşteri desteğinden hayat boyu ne zaman isterseniz faydalanın!

Bize Katılın