background

CitySpiders Kariyeri

CitySpiders büyük bir hızla gelişen bir veri yönetimi firmasıdır, kendi bünyesinde analitik veriler üretmiş ve bunları uluslararası kullanıma sunmuştur. CitySpiders olarak sürücülerin finansal hedeflerine ulaşmalarına ve işletmelerin tanıtım planlarını gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Tüm bunları sürücülerimizi üzerinde işletmelerin tanıtımı bulunan araçlarla işletmelerin seçtiği bölgelerde hep yaptıkları gibi araçlarını sürmek üzere yönlendirerek yapıyoruz. Kullanıcı topluluğumuzu büyütmek ve desteklemek üzere en yetenekli bireyleri arıyoruz. CitySpiders ailesine katılmak için gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Eşit İstihdam Fırsatı ve Pozitif Ayrımcılık politikalarına sahip olan bir firma olmaktan onur duyuyoruz. CitySpiders olarak ırk, din, renk, milli köken, cinsiyet, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, yaş, özel olarak korunan bir asker olmak, engeli olan bir birey olmak veya diğer yasal olarak korunan özellikler üzerinden ayrım yapmıyoruz. Eşit İstihdam Fırsatı kanunu ile ilgili bilgi edinmek için buraya tıklayınız.


Simdi kontrol et