image

Billboards Reklamları

işletmenizin offline kampanyası için yüksek etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olmak için interaktif harita, otomasyon, yapay zeka, analitik ve ölçümlerle donatılmış CitySpiders ile Türkiye'nin dört bir yanındaki billboardlara kampanyalarınızı aktive etmek çok kolay.

Billboardlar, sürücülere ve yayalara aynı anda hitap eden özel bir reklam konumudur. Fikrimühim’in yaptığı bir araştırmaya göre, ankete katılan her 10 kişiden 7’si Billboard ünitelerinin dikkatlerini çektiğini belirtmiştir. Bu da Billboard'un etkili bir reklam aracı olduğunu göstermektedir. Daha fazla göz teması, daha çok akılda kalıcılık ve daha net algı sunarak.

CitySpiders, dev panolardan mega ışıklı panolara, CLP'lerden mega panolara, kule panolarından alınlıklara, elektrik direklerinden ışıklı kutulara kadar birden çok billboard stilini destekler. Giantboard, yaratıcı ve özel uygulamalara uygun dev bir reklam ünitesidir. Megalight ise kaliteli, şık ve premium bir algı yaratmak için işlek noktalarda sürücülere hitap eder.

CitySpiders Billboards'un sunduğu bir diğer harika özellik, reklam kampanyalarınızın hedef kitlenizin konumuna ve hareketlerine uygun şekilde hedeflemek için kullanabileceğiniz interaktif bir haritadır. Bu özellik, reklam kampanyalarınızın doğru hedef kitleye ulaşmasına yardımcı olur. Ayrıca, reklam kampanyalarınızı kolayca yönetmenizi ve raporlamanızı sağlayan analiz ve ölçümler sunar.

image

CitySpiders'ın Canlı Drone Takibi hizmeti ile işletmeler, sahadaki kampanya araçlarını canlı olarak izleyebilir ve yönlendirebilir.

CitySpiders üyeliğinizi başlatalım

Bugün bir işletme hesabı açabilir ve kampanyalar oluşturmak/izlemek için tamamen otomasyonlu kontrol panelinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz destek ve webinar hizmetlerine de erişebilirsiniz.