image

Sürücüler

Sürücü hesabınızda belirlediğiniz reklam tercihleri doğrultusunda aracınıza yerleştirilen reklamlarla, aracınızı sürerek her ay 975 ₺ veya daha fazlasını kazanmanızı sağlıyoruz.

Image Lütfen profil detaylarınızı doldurarak hesabınızın doğrulanmasına yardımcı olun. —
Henüz kaydolmadıysanız? Sürücü hesabınızı oluşturun ↗
 1. 1

  Sürücü hesabınızı oluşturun

  CitySpiders'a kaydolmak 1 dakikadan fazla sürmez, hesabınıza gerekli bilgileri kaydetmek ise yaklaşık 30 dakika sürebilir.

 2. 2

  CitySpiders Onaylama Ekibi

  Tamamlandığında, hesap bilgileriniz bize iletilir. Hesabınızın kullanıma hazır hale getirilmesi ve "Onaylandı" olarak işaretlenmesi genellikle 1 ila 3 gün arasında değişmektedir.

 3. 3

  Hazırsınız!

  Hesabınız doğrulandıktan sonra, şehrinizde gerçekleştirilen tüm yeni kampanyalara katılabilirsiniz. İlk kampanya ödemenizi aldığınızda, bu ödemeyi istediğiniz her an hesabınızdan çekebilirsiniz. Hesabınızdan para çekmek her zaman hesabınızdaki kullanılabilir toplam bakiyeniz üzerinden yapılır ve para çekme işlemi için herhangi bir sınırlama yoktur.

image

Oldukça kolay ve sorunsuz

CitySpiders, her ay ekstra para kazanmanıza kolay, sorunsuz ve açık bir şekilde yardımcı olur. Tüm sistemlerimiz ve süreçlerimiz sizin için işleri kolaylaştırmak amacıyla kurulmuştur.

Biz size ulaşıyoruz!

Gece ve gündüz sahada çalışan ekiplerimiz, aracınıza reklam kaplamak veya reklamı kaldırmak için sizi ziyaret edecektir. A sınıfı parlak vinil çıkartmalarımız son derece güvenlidir ve aracınızda herhangi bir iz bırakmaz.

Kolay Gözetim

Mobil reklamlarınızın etkililiğini ölçebilmek için, yolculuk sırasında aracınızın konumunu belirleyebilmemiz için CitySpiders mobil uygulamasını arkaplanda açık tutmanızı rica ediyoruz.

Kolay Para Çekme

Paranızı çek yazarak banka hesabınıza, veya PayPal, Payoneer veya Skrill gibi online ödeme yöntemleri aracılığıyla gönderebiliriz. Hangi yöntemlerin ülkenizde geçerli olduğunu doğrulamak için emin olabiliriz.

Bilgilerinizi hiçbir zaman paylaşmayız

Bilgileriniz bizimle güvende, kimliğinizi hiçbir zaman herhangi bir işletmeye ve üçüncü bir şahıs veya kuruma açıklamayız. Tüm verileriniz gizlidir ve hiçbirini sizin izniniz olmadan paylaşmayız.

Sürücü hesabınızı bugün oluşturun — Ücretsiz destek, haftalık web seminerleri ve etkili müşteri desteğinden hayat boyu ne zaman isterseniz faydalanın!

Bize Katılın