image

CitySpiders’a Hoşgeldiniz

CitySpiders olarak, sürücülerin finansal hedeflerine ulaşmasına ve işletmelerin çalışmalarını daha iyi tanıtmalarına yardımcı oluyoruz. Bu süreci, işletmelerin tanıtımının yapıldığı araçlarla dolaşan CitySpiders sürücülerinin organize edilmesi için yapay zeka teknolojisi ile güçlendirilmiş sistemimiz sayesinde yönetiyoruz.

CitySpiders: Reklam Verenler ve Sürücüler İçin Akıllı Çözümler Sunan Yenilikçi Bir Girişim

CitySpiders, 2018 yılından bu yana Türkiye'de kayıtlı bir startup olarak faaliyet göstermektedir. Sürücülerin seçilmiş reklamlarla araçlarını kaplayarak her ay ekstra para kazanmalarına yardımcı oluyoruz ve işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarına yardımcı olacak onaylı arabaları akıllı araç takip ve analiz araçları ile sağlıyoruz. Trafik tahmini, veri analizi, izlenim hesaplayıcısı, hava raporları, sürücü mesajlaşması ve drone teknolojisi gibi gelişmiş araçlarımız sayesinde işletmelerin reklam performanslarını en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Türk Trafik Polisi Departmanı verilerine göre, Türkiye'de 22,462,346'dan fazla araç bulunmaktadır. Tüm bu araçların yakında CitySpiders ağına katılacağından emin olmak için gece gündüz çalışıyoruz! Sistemimiz Android, iOS, Windows, Mac ve Web platformlarında çalışır.

Cityspiders, her kampanyanın kendi tercihleri, koşulları ve tarzı olduğundan, bireysel hesapları her kampanyayla eşleştirmek için gelişmiş yapay zeka kullanır! Bu nedenle, işletmelere kampanyaları Facebook kullanıyormuşsunuz gibi süper kolay bir şekilde oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Birkaç düğmeyle kampanyanız hazır olacak ve tüm Türkiye şehirlerindeki yer ekiplerimiz hemen çalışmaya başlayacak ve kampanyanızı hazır hale getirecekler.

Deneyimli 15 kişilik ekibimiz, Microsoft, Techstars, Shetewy-Tech, HP, Facebook, Google, Vodafone, Kaspersky Labs, MBC, Uber, New York Üniversitesi, Damac Dubai ve Intel gibi önde gelen şirketlerde çalışma deneyimi sahibidir.

Teknolojinin Gücü
Canlı drone takibi ve navigasyon otomasyonu için en son yapay zeka ve makine öğrenimi tekniklerini kullanan platformumuz.

Her Zaman Hazır!
Sürücü ve işletmelerin zaman yönetimine destek için 7/24 canlı sohbet ve yapay zeka özelliklerimizle hizmet veriyoruz.

Sahada Sınırsız Destek
Kampanyanızın etkili tanıtımı için devriyelerimiz seçtiğiniz bölgede fotoğraf çekerek CitySpiders hesabınıza yüklüyor.


CitySpiders olarak, müşterilerimize ömür boyu ücretsiz destek, haftalık web seminerleri ve etkili müşteri desteği gibi birçok hizmet sunuyoruz!

Hemen kaydolun