image

CitySpiders Havalimanı Reklamları

CitySpiders olarak İstanbul, Antalya, Sabiha Gökçen, Esenboğa ve Adnan Menderes Havalimanları'ndaki 1500'den fazla billboarda erişim sağlıyoruz!

CitySpiders, Türkiye'nin en prestijli havalimanlarında yer alan dünya standardında 1.500'e yakın reklam yüzü ve diğer özel reklam uygulamaları ile orta ve üst sosyoekonomik gruptaki kitleye ulaşmayı hedefleyen markalar için etkili reklam olanakları sunmaktadır. Düşük erişim maliyeti, yaratıcı tasarımlar ve yüksek marka algısı gibi avantajları sayesinde fark yaratan bir mecra olarak öne çıkmaktadır.

CitySpiders hesabınızdan, İstanbul, Antalya, Sabiha Gökçen, Esenboğa ve Adnan Menderes Havalimanları'ndaki bağlı reklam panolarımızdan herhangi birine yeni bir kampanya başlatabilir ve reklamınızı yükleyebilirsiniz! Her şey CitySpiders AI, otomasyon ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde son derece kolay ve detaylıdır.

Neden Havalimanları? Havalimanı reklamcılığı, marka iletişimi için güçlü ve etkili olmanın yanı sıra aynı anda milyonlarca yerli ve yabancı yolcuya ulaşabileceğiniz etkili mecralar sunmaktadır. Yüksek kalite, yüksek etki ve yüksek geri dönüş, hedef kitle ile uzun süreli etkileşim, bütün yıl boyunca yüksek görünürlük ve uygun maliyetler gibi avantajları ile öne çıkmaktadır.

image

CitySpiders'ın Canlı Drone Takibi hizmeti ile işletmeler, sahadaki kampanya araçlarını canlı olarak izleyebilir ve yönlendirebilir.

CitySpiders üyeliğinizi başlatalım

Bugün bir işletme hesabı açabilir ve kampanyalar oluşturmak/izlemek için tamamen otomasyonlu kontrol panelinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz destek ve webinar hizmetlerine de erişebilirsiniz.