image

Yürüyüş yaparak kazanın!

Sırt çantanızda bir reklamla yürüyerek para kazanabilirsiniz, evet! Bu kadar basit. Aylık olarak 720₺'den başlayarak kazanç elde edebilirsiniz.

 1. 1

  Walker hesabınızı oluşturun

  CitySpiders Walker hesabı için kaydolmak 1 dakikadan az bir süre alır ve hesap gereksinimleri için gerekli bilgileri tamamlamak yaklaşık 30 dakika sürer.

 2. 2

  CitySpiders Doğrulama Ekibi

  Hesap gereksinimleri için gerekli bilgileri doldurduğunuzda haberdar edileceğiz! Hesabınızın "Doğrulanmış" olarak işaretlenmesi 1-3 gün sürer. Günlük yürüyüş ve kat edilen mesafelerinizi analiz etmek için size Walker Uygulamamızı indirmeniz için bir indirme bağlantısı sağlanacaktır.

 3. 3

  Hepsi hazır!

  Şehrinizde gerçekleşen yeni kampanyalardan herhangi birine katılabilirsiniz! İlk kampanya ödemenizi aldığınızda, paranızı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Çekim işlemleriniz her zaman kullanılabilir bakiyenize göre yapılacaktır. Herhangi bir çekim limiti belirlemiyoruz.

image

CitySpiders'ın Canlı Drone Takibi hizmeti ile işletmeler, sahadaki kampanya araçlarını canlı olarak izleyebilir ve yönlendirebilir.

CitySpiders üyeliğinizi başlatalım

Bugün bir işletme hesabı açabilir ve kampanyalar oluşturmak/izlemek için tamamen otomasyonlu kontrol panelinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz destek ve webinar hizmetlerine de erişebilirsiniz.