image

Tramvay, metro ve EGO otobüsü

Sadece birkaç tıklama ile Türkiye'nin her yerinde Tramvay, Metro ve Ego Otobüsleri'nde offline kampanyanızı başlatmanızı sağlayan CitySpiders Paneli'ni kullanın!

Tramvay, metro ve EGO otobüsleri, şehirlerimizde en sık kullanılan toplu taşıma araçlarıdır ve geniş caddelerimizde sıklıkla görülebilirler. Bu araçlar üzerindeki reklam panoları, markaların hedef kitleleriyle etkileşim kurmalarına yardımcı olan önemli bir reklam aracıdır.

CitySpiders olarak, tramvay, metro ve EGO otobüsü reklamları da dahil olmak üzere çeşitli açık hava reklam hizmetleri sunarak, markaların hedef kitlelerine ulaşmalarına ve offline kampanyalarını yürütmelerine yardımcı oluyoruz.

Tramvay, metro ve EGO otobüsü reklam kampanyalarınızı, en uygun bölgeleri seçerek etkili bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca, reklam kampanyalarınızın etkisini ölçmek için çeşitli analiz araçları sunarak offline reklam kampanyalarınızın verimliliğini artırmanıza ve hedef kitlelerinizle etkili bir şekilde etkileşim kurmanıza yardımcı oluyoruz.

image

CitySpiders'ın Canlı Drone Takibi hizmeti ile işletmeler, sahadaki kampanya araçlarını canlı olarak izleyebilir ve yönlendirebilir.

CitySpiders üyeliğinizi başlatalım

Bugün bir işletme hesabı açabilir ve kampanyalar oluşturmak/izlemek için tamamen otomasyonlu kontrol panelinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz destek ve webinar hizmetlerine de erişebilirsiniz.