image

Pazarlamanın Geleceğini Değiştiriyoruz!

CitySpiders, yapay zeka, makine öğrenimi, otomasyon, üstün müşteri hizmetleri, veri analizi ve acil müdahale tekniklerini birleştirerek, pazarlama alanında geleceği değiştirme misyonunu üstleniyor!

Image Tam otomatik bir şirket kontrol paneli ile kampanyalar oluşturabilir ve takip edebilirsiniz —
 1. 1

  İşletme hesabınızı oluşturun

  CitySpiders ağı üzerinde bir işletme hesabı oluşturmak 37 saniyeden daha az sürer.

 2. 2

  CitySpiders Doğrulama Ekibi

  Tamamladığınız bilgilerinizin ardından, CitySpiders Doğrulama Ekibi sizinle iletişime geçecektir. Hesap sahibinin işletmeyi temsil edebilmesi ve işletme adına karar verebilmesini doğrulama işlemi birkaç saat sürebilir.

 3. 3

  Hazırsınız

  Doğrulanmış CitySpiders hesabınızla yeni kampanyalar oluşturabilir, tüm mevcut araçları görüntüleyebilir, bölgesel raporlar alabilir, insansız hava aracı (drone) ile izleme başlatabilir ve daha birçok işlem gerçekleştirebilirsiniz.

image

Biz, veriler tarafından yönlendirilen bir firmayız!

CitySpiders, businesseslere hedefledikleri kitlelere ulaşmaları için CitySpiders tarafından onaylanmış araç ve sürücü ağlarını kullanarak kolay ve açık hizmetler sunmakta olan bir şirkettir. Tüm bu hizmetlere, CitySpiders'ın yapay zeka, makine öğrenimi ve canlı Drone gözetimi kullanarak desteklediği sistemdeki hesabınızın panelinden erişebilirsiniz.

CitySpiders uygulamasındaki hesabınız aracılığıyla, kampanyanızda yer alan araçların konumunu izleyebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca hesabınız aracılığıyla o bölgedeki hava durumunu takip ederek kampanyanızı taşıyan araçları gerçek ve güncel verilerle yönlendirebilirsiniz.

Onaylama Süreci

UBER ve CAREEM'in onaylama süreçlerini araştırdık ve bu deneyimlerden yararlanarak kendi doğrulama sürecimizi ekstra önemli bir dokunuşla geliştirdik.

Kaliteli Ambalaj

Aylarca dayanabilecek A-sınıfı parlak vinil çıkartmalar kullanıyoruz. Gündüz ve gece sahada çalışan ekiplerimiz, kampanyanıza katılan araçları kaplamak için ziyaretler gerçekleştirecektir. Ayrıca, kampanyanızın istediğiniz şekilde araçlara kaplandığını görsel ve işitsel materyallerle kanıtlayacaklardır.

Servis Kapsamı

CitySpiders şu anda İstanbul'da hizmet veriyor ve yakında Dubai, Kahire ve Riyad'da hizmete girecek. Bu ülkelerde/şehirlerde reklam kaplanan araçlar ve Drone takibi ile ilgili tüm düzenlemeler hakkında bilgi sahibiyiz ve sistemimizi buna göre düzenliyoruz.

Lojistik Avantaj

Reklam kaplamalarının uygulanması veya kampanyanın sona ermesi sonrasında reklamların kaldırılması işlemleri, CitySpiders ekiplerine aittir. Sürücülerimize, kendi ülkelerinde ve yaşadıkları yerlerde geçerli ödeme kanalları üzerinden ödeme yapmaktayız. CitySpiders olarak, bu konuyla ilgili süreçlere ve en doğru erişim yöntemlerine hakimiz.

CitySpiders, DJI Phantom İnsansız Hava Araçları (Drone) gururla kullanmaktadır.
image

CitySpiders'ın Canlı Drone Takibi hizmeti ile işletmeler, sahadaki kampanya araçlarını canlı olarak izleyebilir ve yönlendirebilir.

Bugün bir işletme hesabı açabilir ve kampanyalar oluşturmak/izlemek için tamamen otomasyonlu kontrol panelinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz destek ve webinar hizmetlerine de erişebilirsiniz.

Bugün Kayıt Olun